reklam

Siteniz İçin Canlı Destek Modülü “Zopim”

Web Sayfanıza Canlı Destek Modülümü arıyorsunuz? Msn, Live Zila kullandınız ve hoşunuza gitmiyor mu? İşte karşınızda ” Zopim”….. 

 1. Neden Zopim?

Sayfanızda canlı destek vermek istiyorsanız, Zopimi mutlaka deneyin derim. Canlı destek  amacıyla kullanılan Msn görselllik ve kullanışlılık açısından uygun değil. Live Zilla Programı (canlı destek sistemi) ücretsiz olması, ziyaretçilerinizle yaptığınız görüşmeleri  kaydedebilme ve birden fazla departman oluşturabilme gibi özellikleriyle ön planda . Ama Zopim Facebook tarzı iletişim penceresi olan sayfanın neresinde olursanız olun sağ alt köşede(veya isteğe bağlı sol köşede) konumlanan çeşitli renk ayarlamaları yapılarak sitenize uyumlu hale getirebileceğiniz bir sistem.

 1. Zopim Özellikleri:

a) Renk ayarları yaparak görsel açıdan sayfanızı tamamlayan bir görünüm oluşturabilirsiniz.

b) Sayfanıza kaç kişinin girdiğini görebilir, istediğiniz kişiyi Banlayarak sayfanıza bir daha girmesini engelleyebilirsiniz.

c) Sayfanıza ziyaretçinin nereden girdiğini ve hangi anahtar kelimeyi kullandığını gösterir.

d) Birden fazla departman(Ajan) açabilme özelliği.

e) Ziyaretçilerle konuşmalarınızı kaydeder.(bu çok önemli bir özellik)

f) Yapacağınız ayarlamayla sayfanıza giren kişiye direk” hoş geldiniz, nasıl yardımcı olabilirim” gibi yazıları otomatik olarak yazdırabilirsiniz.

g) Eğer sayfanızda canlı destek veremediğiniz zamanlar olursa, zopim ziyaretçilerden mail adresi, herhangi bir ileti tel no gibi bilgileri isteyebilir.

h) Zopime üye olduğunuzda size verilecek olan kod parçacığını sayfanızın body taglarının arasında herhangi bir yere yazarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 1. Zopim Ücretli mi?

Zopimi 14 gün boyunca istediğiniz gibi (yani istediğiniz değişikleri yaparak) kullanabilirsiniz. Ancak 14 gün sonunda sizden zopimi satın almanızı istenecektir. Zopimin istediğiniz paketini kullanabilirsiniz. Ama para vermek istemiyorum diyiyorsanız,  üzerinde herhangi bir değişiklik yapmadan ve sadece bir departmanlı olarak  kullabilirsiniz.

Zopimi kullanan refarans sayfalarından birine bakmak için link:

http://ukashbest.com/

Zopime kayıt olmak istiyorsanız:

https://www.zopim.com/#signup

Eğer anlatamadığım veya anlatmadığım konular varsa yorumlardan sorabilirsiniz.

7 Comments
 1. m. ali
 2. evden eve nakliyat
 3. Bünyamin Gürbüz
  • aytdogan
 4. sahin
  • admin
 5. Web Tasarımı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir